Blog Columns

[vc_row css=”.vc_custom_1449059076901{margin-top: 40px !important;}”][vc_column]

Blog

Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia lorem ipsum dolor sit amet dolor sit amet, consectetur, adipisci velit
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]
 • 01Sep

  ОТВОРАЊЕ НА ПРОСТОР ЗА НАДВОРЕШНА РАЗОНОДА

  Уживајте во пријатниот амбиент кој го нудат летните отворени простории во склоп на нашите бензински станици. Тие се пријатно место каде може да се одморите… Read More →

 • 30May

  ИДЕНТИФИКАЦИОНА КАРТИЧКА

  Ги следевме барањата на нашите долгогодишни клиенти кои точат гориво на фактура и како резултат на нив од неодамна започнавме со користење на идентификациони картички.… Read More →

 • 22May

  Детоил ДОО се здоби со Сертификат за ,,Коректна Фирма”

  Нашата компанија Детоил ДОО се закити со престижниот Сертификат за ,,Коректна фирма'' доделен од Корект Компани ДООЕЛ. Имено сертификатот се доделува на претпријатија кои се карактеризираат… Read More →

 • 22May

  НАГРАДИ И ПРИЗНАНИЈА 2016

  Од изборот на топ 200 НАЈГОЛЕМИ компании за 2016 – рангот е следниот 59 место – Детоил / Куманово / Нафтена индустрија / Просечен број… Read More →

 • 22Apr

  НОВА БЕНЗИНСКА СТАНИЦА

  Најново од компанијата Детоил е новоотворената бензинска станица во Скопје на улица Перо Наков 108 б веднаш до маркетот - Супер Тинекс. Станува збор за… Read More →

[/vc_column][/vc_row]