+389 31 475 600

info@detoil.com.mk

ЕУРОСУПЕР-95 БС
0.00
ден/л.
ЕУРОСУПЕР-98 БС
0.00
ден/л.
ЕУРОДИЗЕЛ (Д-Е V)
62.00
ден/л.
Течен нафтен гас (ТНГ)
29.50
ден/л.

Ресторани

Shell Chemicals
МАПА

Ресторан Фреш Скопје

Во состав на бензинска станица 4 лоцирана во Скопје на улица Перо Наков 108a, веднаш до Супер Тинекс.


Капацитет

 1. 34 места внатре
 2. Околу 30 места во отворениот простор
Shell Chemicals
МАПА

Ресторан Фреш Куманово

Во состав на бензинска станица 2 лоцирана на автопат делница Табановце-Куманово стационажа 6,8 км десно.


Капацитет

 1. 62 места внатре
 2. 34 места во отворениот простор
Shell Chemicals
МАПА

Бифе Добрешане

Во состав на бензинска станица 3 лоцирана во Добрешане (на регионалниот пат Куманово-Свети Николе од лева страна).


Погледнете само мал дел од специјалитетите кои се нудат во ресторан Фреш

 1. Свежи и вкусни салати
 2. Разноразни тестенини и печива
 3. Пици и пастрмајлии за сечиј вкус
 4. Огромен избор на сендвичи и тостови
 5. Омлети
 6. Ладни и топли предјадења
 7. Главни јадења и чорби
 8. Свежа скара и специјалитети од месо
 9. Морска храна
 10. Извонредна палета од десерти

СТАНДАРДИ И
СЕРТИФИКАТИ

Top