+389 31 475 600

info@detoil.com.mk

ЕУРОСУПЕР-95 БС
68.00
ден/л.
ЕУРОСУПЕР-98 БС
70.00
ден/л.
ЕУРОДИЗЕЛ (Д-Е V)
62.00
ден/л.
Течен нафтен гас (ТНГ)
29.50
ден/л.
 • Detoil

  ПОЛНИ РЕТКО ВОЗИ ДОЛГО

  Ги следиме светските трендови, новите критериуми и нудиме квалитетни горива
  и ниво на услуги со цел овозможување врвно искуство на нашите потрошувачи.

  ЗА НАС
 • Detoil

  23 ГОДИШНА ТРАДИЦИЈА НА КВАЛИТЕТ

  Без разлика дали сте во потрага по бензинска пумпа блиску до дома или планирате патување,
  пронајдете ја онаа која ви одговара најмногу.

  БЕНЗИНСКИ ПУМПИ
 • Detoil

  ОДМОРЕТЕ СÉ ОД ДОЛГИОТ ПАТ

  Ако сте уморни од долгиот пат, можете да се одморите и релаксирате во нашите ресторани.
  Посетете нé и уверете се сами.

  РЕСТОРАНИ

ЗА НАС

ДЕТОИЛ - ПОЛНИ РЕТКО, ВОЗИ ДОЛГО.

Во 1994 година започнува со работа првата бензинска пумпа во општина Старо Нагоричане. Се простира на површина од 3000 м2 и е со капацитет на резервоарите од 300м3. Во рамките на бензинската се наоѓа маркет, каде може да се снабдите со широка палета на моторни масла и производи за широка потрошувачка.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

БЕНЗИНСКИ ПУМПИ

Detoil

7

Бензински Пумпи

Detoil

23

Години Традиција

Detoil

100000

Задоволни Потрошувачи

Detoil

59 место

Најголеми компании за 2016

НОВОСТИ

May 22
Fuel

Детоил ДОО се здоби со Сертификат за ,, Коректна Фирма ''

Нашата компанија Детоил ДОО се закити со престижниот Сертификат за ,, Коректна фирма ''

Oct 27
Fuel

НАГРАДИ И ПРИЗНАНИЈА 2016

Од изборот на топ 200 НАЈГОЛЕМИ компании за 2016 – рангот е следниот

59 место – Детоил / К ...

Sep 01
Fuel

ОТВОРАЊЕ НА ПРОСТОР ЗА НАДВОРЕШНА РАЗОНОДА

Уживајте во пријатниот амбиент кој го нудат летните отворени простории во склоп на нашите бензин ...

ПАРТНЕРИ

Top